Toronto Dil Okulları

Toronto dil okulları, Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en sık tercih ettiği programlardan birisidir.  Başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilere oldukça fazla eğitim programı sunulmaktadır. Eğitim süresince birçok sosyal aktivite ile daha fazla İngilizce pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz. Birçok dil okulunun merkezi Toronto şehrinde yer almaktadır.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulları programlarına başvurularda tam yetkilidir. Kanada Kültür Merkezi ile Toronto dil okulları programlarına başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari

Kanada Dil Okulları Fiyatları 2020

Toronto dil okulu programları, Kanada’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kanada’nın en büyük şehri ve ticaret merkezi Toronto’dur. Birçok dil okulu ve sonrasında sunduğu eğitim seçenekleriyle Toronto dil okulları en iyi seçeneklerden birisidir.

Başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilere eğitim programları sunulmaktadır. Toronto dil okulu programlarına katılım sağlayan öğrenciler diledikleri sürelerde eğitim alabilirler. Eğitim süresince birçok kültürel ve sosyal aktiviteye katılım sağlayarak daha fazla pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Neden Toronto Dil Okulları

 • Toronto, Kanada’nın en büyük şehridir. Birçok kültürel aktiviteye katılma şansınız vardır.
 • Dünyanın farklı noktalarından gelen öğrencilerle birlikte eğitim alabilirsiniz.
 • Kanada dil okulları arasında birçok okul Toronto şehrindedir.
 • Başlangıç seviyesinden itibaren öğrencilere eğitim programı sunulmaktadır.
 • Toronto şehrinde oldukça fazla konaklama seçeneği vardır.
 • Metropol olmasından dolayı asla yabancılık çekmeyeceksiniz.

Toronto Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar ?

Toronto dil okulu fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Ne kadar süre eğitim alınacağı, katılım sağlanacak okul, eğitim programı ve eğitim yoğunluğu gibi seçenekler Kanada dil okulu fiyatlarını etkilemektedir.

Aşağıda yer alan Toronto dil okulu fiyatları ortalama eğitim ücretleridir. Detaylı bilgi almak ve Kanada Kültür Merkezine özel indirimlerden yararlanmak için aşağıda yer alan bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Süre Fiyat (CAD) İndirimli Fiyat (CAD)
4 Hafta 1450 1100
8 Hafta 2890 2310
12 Hafta 4150 3300
24 Hafta 7900 5500
36 Hafta 11340 7950
48 Hafta 14600 10400

 

En İyi Toronto Dil Okulları Hangileridir ?

Birçok Kanada dil okulunun merkezi Toronto şehrindedir. Öğrenciler için oldukça fazla seçenekler vardır. En sık tercih edilen ve seçkin Toronto dil okulları aşağıda yer almaktadır.

 • ILAC Dil Okulu
 • ILSC Dil Okulu
 • LSI Dil Okulu
 • EC Dil Okulu
 • The Language Gallery
 • QUEST Language Studies

Videomuzda Toronto’nun En iyi 5 Dil Okulunu Anlattık.

 

Toronto Dil Okulu Programların Nasıl Başvurabilirim 

Başvuru öncesinde ihtiyaç ve isteklerinize yönelik program seçimi gerçekleştirilmektedir. Ardından hedefleriniz doğrultusunda doğru okulun seçimiyle Toronto dil okulu programlarına başvurularınızı gerçekleştiriyoruz. Kanada Kültür Merkezi tüm eğitim programlarına başvurunuzu sizinle birlikte gerçekleştirmekte, eğitim ve vize başvurunuzda profesyonel destek sunmaktadır.

Kanada dil okulu programları resmi temsilcisi olan Kanada Kültür Merkezi ile başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Toronto dil okulları resmi temsilcisidir.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada Dil Okulu Programlarında Tam Yetkilidir!

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin.