Kanada Yüksek Lisans Ücretleri

Kanada yüksek lisans ücretleri ve eğitim süresince sunduğu imkanlarla öğrencilere benzersiz fırsatlar sunmaktadır. Sunulan zengin eğitim fırsatları ve eğitim süresince öğrencilerin eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni sunuyor olması tercih edilmesindeki en önemli sebepler arasındadır.

Kanada yüksek lisans ücretlerini etkileyen birçok faktör vardır. Tezli veya tezsiz programlara katılım sağlanması, seçim yapılacak bölümleri gibi birçok faktör daha yüksek lisans ücretlerini etkilemektedir.

Kanada yüksek lisans programlarına başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, yüksek lisans programları Türkiye Resmi Temsilcisidir. Kanada’daki tüm eğitim programlarına Kanada Kültür Merkezi aracılığıyla güvenle başvurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans-ucretleri.html

Kanada Tezli Yüksek Lisans Ücretleri

İki senelik eğitim programlarıdır. Tezsiz yüksek lisansın aksine; Diploma puanınız ve eğitim yaşamındaki başarılarınız dikkate alınmaktadır. Şartları öğrenmek için merkezimizle muhakkak iletişime geçiniz.

Eğitim programları 22.000 CAD ile 44.000 CAD arasında katılacağınız eğitim programına göre değişiklik göstermektedir. Katılacağınız okul ve eğitim programı eğitim ücretini etkilemektedir.

 

Kanada Tezsiz Yüksek Lisans Ücretleri

Bir senelik eğitim programlarıdır. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Hangi bölümde eğitim alacağınız ve katılacağınız eğitim programı ücreti etkileyen en önemli faktördür.

Ortalama olarak bir yıllık eğitim programının ücreti; 14.000 CAD – 22.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.  Net bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.