Kanada 3 Aylık Dil Okulu

 

Dil okulu süreleri arasında en sık tercih edilenlerden biriside şüphesiz 3 aylık dil okulu programlarıdır. Kanada dil okulu programlarına Kanada Kültür Merkezi ile güvenle kayıt olabiliyor.

Kanada 3 Aylık Dil Okulu

Dil okulları kişilere birçok seçenek sunmaktadır. Bu seçenekler arasındaki en önemli avantajlardan biriside esnek program seçenekleri sunmasıdır.

Ortalama her pazartesi başlayan Kanada dil okulları; istediğiniz hafta sayısı kadar eğitim vermektedir. Kanada dil kurslarının sunmuş olduğu 3 aylık dil kursu programlar arasında en sık tercih edilenlerdendir.

3 aylık dil okulu fiyatlarının hem ekonomik olması hemde İngilizce veya Fransızca bilginizi iletebilmeniz noktasında önemli bir rol oynadığı için sıklıkla tercih edilmektedir.

Kanada’da Ortalama 3 Aylık Dil Okulu Ücreti

Belirtilen rakamlar ortalama olmakla beraber, kalacağınız şehir ve eğitim alacağımız kurum bu ücreti etkileyen faktörlerden birisidir.

Ortalama ücretler; Bir öğrencinin okul ücreti, konaklama masrafı, ulaşım ve şahsi giderleri dahilinde ortalama olarak aylık 2000 CAD ve benzeri bir tutara tekabül etmektedir.